INFÚZIE

INFÚZIE

Osviežte a Oživte svoje Telo

Naša infúzna terapia je rýchlym a efektívnym spôsobom, ako poskytnúť vašemu telu potrebné živiny a minerály priamo do krvného obehu. Kombináciou vyváženého zloženia a špecializovaných infúzií vám pomôžeme obnoviť vašu energiu, posilniť imunitný systém a dosiahnuť optimálnu rovnováhu živín.S infúznou terapiou môžete očakávať rýchle výsledky a okamžitý pocit osvieženia.

S našou ponukou infúznej terapie máte možnosť vybrať si metódu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Naši odborníci vám budú k dispozícii na konzultáciu a pomôžu vám vybrať tú najlepšiu infúziu pre vaše telo.

Infúzna Terapia Komplet

Infúzna terapia komplet je našou špeciálnou zmesou zloženou z viacerých dôležitých prvkov pre vaše telo. Obsahuje:

Táto infúzna terapia je vhodná pre tých, ktorí hľadajú komplexný prístup k zlepšeniu svojej celkovej kondície a zdravia.

Infúzia Magnézia - Intravenózne

Priama cesta k rýchlemu a účinnému doplneniu tohto dôležitého minerálu. Magnézium podporuje správnu svalovú funkciu, nervový systém a zdravé kosti. Táto infúzia je ideálna pre tých, ktorí potrebujú okamžitú dávku magnézia na zmiernenie svalovej kŕče a stresu.

Infúzia Vitamínu C - Intravenózne

Rýchly spôsob, ako posilniť imunitný systém a ochrániť bunky pred škodlivými oxidačnými procesmi. Táto infúzia je obľúbená pre svoju schopnosť poskytnúť rýchle a účinné zlepšenie všeobecného zdravia. Posilnite svoj imunitný systém s infúziou vitamínu C ešte dnes.

Rezervácia 

Objednajte si termín

Rezervácia 

Objednajte si termín