Maderoterapia

Maderoterapia

Zregenerujte svoje telo !

Prinášame Vám naše služby maderoterapie. Venujte čas sebe a doprajte si okamih regenerácie. Maderoterapia s použitím prírodných drevených valčekov nie je len terapiou pre Vaše telo, ale aj pre Vašu myseľ a je vhodná pre ženy aj mužov.

Výhody maderoterapie:

– Uvoľnenie tela a mysle
– Stimulácia lymfatického systému
– Odstraňovanie toxínov
– Urýchľovanie metabolizmu
– Odbúravanie celulitídy
– Odvodnenie organizmu
– Spaľovanie tukov
– Zlepšenie cirkulácie krvi
– Revitalizuje a reaktivuje nervový systém
– Zlepšuje produkciu elasténu, vitamínu E a kolagénu
– Posilňuje imunitný systém

Cenník

Pozrite si našu cenovú ponuku

Ponúkame široký výber maderoterapeutických služieb, ktoré sú navrhnuté pre vašu úplnú spokojnosť a pohodu. V našom podrobnom prehľade procedúr nájdete informácie o jednotlivých terapiách,

Info

⁠Maderoterapia tela

Oživte svoje telo a ducha s našou maderoterapiou tela! Maderoterapia je prírodná a neinvazívna metóda, ktorá využíva prírodné drevené valčeky na dotyk a masáž, pomáhajúc
zlepšiť obeh krvi, redukuje celulitídu, odstraňuje toxíny, má pozitívny vplyv na duševný stav a odburáva stres. Uvoľnite napätie, zlepšite tvar vášho tela a doprajte si moment zaslúženého pohodlia. Objavte krásu a harmóniu svojho tela prostredníctvom maderoterapie, ktorá prináša účinnosť a príjemný zážitok v jednom.

Kontraindikácie

Info

Maderoterapia tela + brazílska maderoterapia

Kombinácia, ktorá prináša super výsledky! Obe tieto metódy využívajú prírodné drevené prvky na poskytnutie účinnej a príjemnej terapie tela. Maderoterapiou si môžete dopriať odbornú masáž drevenými valčekmi, ktorá stimuluje krvný obeh, posilňuje svaly, tvaruje telo. Brazílska maderoterapia pridáva exotický dotyk s osobitnými technikami pomocou drevených baniek, ktoré redukuju celulitídu 5x rýchlejšie ako u klasickej maderoterapie. Táto metóda je preto vhodná najmä pre ženy.

Kontraindikácie

Info

Maderoterapia tváre

Táto špeciálna technika využíva jemné drevené valčeky, ktoré stimulujú produkciu elastínu a kolagénu, zlepšujú krvný obeh, odstráňujú nežiadúci tuk a spevňujú a tonizujú pokožku. Tvarujú tvár, krk aj dekolt. Konečným výsledkom je omladená a pevnejšia pokožka. Táto metóda je 100% prírodná a neinvazívna! Je to prírodný spôsob ako kontúrovať tvár, odstrániť dvojitú bradu, znížiť hĺbku vrások a zjemniť pokožku. Objavte krásu prirodzeného omladenia s našou maderoterapiou tváre a doprajte svojej pleti starostlivosť, ktorú si zaslúži. Táto metóda je taktiež vhodná pre mužov aj ženy, ktorí si potrebujú oddýchnuť a zrelaxovať svoje telo a myseľ.

Kontraindikácie

Info

⁠Maderoterapia tela + tváre

Zážitok pre telo ja tvár: kombinácia maderoterapie pre telo a tvár! Dovoľte svojmu telu relaxovať a svojej pleti rozžiarovať s touto úžasnou kombináciou. Maderoterapia tela prinesie pohodu a harmóniu pre vaše svaly, zatiaľ čo maderoterapia tváre oživí vašu pleť, podporí krvný obeh a dodá jej mladistvý lesk. Urobte niečo pre svoje telo aj dušu a doprajte si túto komplexnú terapiu pre celkový pocit pohody a krásy!

Kontraindikácie

Objednajte si termín !

Objednajte si termín prostredníctvom našich kontaktných údajov, zavolajte nám na telefonické číslo, pošlite nám e-mail, alebo nám napíšte cez Instagram. Ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás, aby sme vám poskytli potrebnú pomoc a odpovedali na vaše otázky. Tešíme sa na Vás !

Instagram

maderotherapy_by_jana

Telefón

0901 710 128

Email

maderotherapy.jana@gmail.com

Rezervácia 

Objednajte si termín

Rezervácia 

Objednajte si termín