O NÁS

KTO SME ? 

Spoznajte nás

Naša spoločnosť je založená na starostlivosti o zdravie a fyzickú kondíciu našich klientov. Sme tím odborníkov so silným záväzkom voči osobnému prístupu a kvalite služieb. Naši skúsení a odborní lekári a tréneri sú tu, aby vám pomohli zistiť vaš zdravotný stav, fyzickú kondíciu ….

Zistite, ako ste na tom so svojou kondíciou a celkovým zdravím. Naša odborná starostlivosť vám pomôže získať dôležité informácie o vašom zdravotnom stave a pomôže vám udržiavať sa v dobrej kondícii. Certifikát potvrdený zdravotnými službami je dôležitým nástrojom pre profesionálnych a amaterských športovcov, ktorí potrebujú preukázať svoju fyzickú zdatnosť a schopnosť zúčastňovať sa na športových podujatiach alebo súťažiach

Rokov skúsenosti
0 +
Doktorov
0
Klientov
0 +
Spokojnosť klientov
0 %

VEREJNOSŤ

Zistite, ako ste na tom so svojou kondíciou a celkovým zdravím. Naša odborná starostlivosť vám pomôže získať dôležité informácie o vašom zdravotnom stave a pomôže vám udržiavať sa v dobrej kondícii. Vaše zdravie je našou prioritou.

ŠPORTOVCI

Získajte certifikát potvrdený zdravotnými službami je dôležitým nástrojom pre profesionálnych a amaterských športovcov, ktorí potrebujú preukázať svoju fyzickú zdatnosť a schopnosť zúčastňovať sa na športových podujatiach alebo súťažiach.

Naše hodnoty

Zdravotná klinika Elite

Poradenstvo pre zdravie a športovú výkonnosť. Individuálny prístup.

Starostlivosť o vaše zdravie a výkonnosť s expertízou a osobným prístupom.

Dlhoročné a kvalitné skúsenosti pre vaše zdravie a výkonnosť.

Využívame moderné technológie pre zlepšenie výkonu a výsledkov v oblasti zdravia a športu.

Vynikajúca rýchlosť pre optimálny progres v oblasti zdravia a výkonnosti.

Efektívna komunikácia pre jasné porozumenie vašich potrieb a cieľov v oblasti zdravia a športu.

Otváracie hodiny

Pondelok

6:00 - 14:00

Utorok

6:00 - 14:00

Streda

6:00 - 14:00

Štvrtok

6:00 - 14:00

Piatok

6:00 - 14:00

služby

Športová diagnostika

Naša športová diagnostika vám poskytne cenné údaje na ceste k lepším výsledkom a optimálnej kondícii. Získate dôležité informácie o vašej fyzickej výkonnosti a telovom zložení, ktoré vám pomôžu plne využiť svoj potenciál a dosiahnuť vaše športové ciele. S presnými a komplexnými dátami budete mať lepšiu kontrolu nad svojím tréningom a výkonom, čo vám umožní dosahovať výnimočné výsledky.

služby

Infúzie

Rýchla a účinná podpora pre vaše telo. Naše infúzie vám poskytujú potrebné živiny a hydratáciu pre rýchle zlepšenie vášho zdravia. Tieto infúzie sú špeciálne navrhnuté na rýchlu absorpciu a okamžité posilnenie vašeho organizmu, čo vám umožňuje cítiť sa energickejšie a zdravšie v priebehu krátkeho času. S našimi infúziami dosiahnete rýchle výsledky a budete pripravení na výzvy pred vami.

služby

INBODY

Presné meranie pre lepšiu kontrolu vašej postavy. Naša InBody analýza vám poskytne dôležité údaje o vašom telovom zložení, vrátane percenta telesného tuku, svalovej hmoty a iných dôležitých parametrov. Tieto presné informácie vám pomôžu lepšie pochopiť svoje telo a získať väčšiu kontrolu nad svojím zdravím a vzhľadom. S InBody analýzou môžete sledovať pokrok vo svojich cieľoch a získať presný pohľad na to, ako dosiahnuť optimálnu kondíciu a postavu.

Partnerské Kluby

Rezervácia 

Objednajte si termín

Rezervácia 

Objednajte si termín